
Гамак бразильський 200х150 см BARI DV-004BH чорний гамак для будинку й саду з натуральної бавовни лучшая цена с быстрой доставкой
1 758 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308220560
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Гамак бразильський 200х150 см BARI DV-004BH
Хочете поніжитися на сонечку або відпочити в тіні, розмірено погойдуючись у такт найменшого подиху вітру? Тоді бразильський гамак Bari — саме те, що вам потрібно. Комфортний, стильний і надійний гамак стане не тільки ідеальним прикрасою вашого саду або двору, але і відмінним місцем для відпочинку і внутрішньої релаксації. Його оригінальний дизайн привнесе екзотичні нотки в зовнішнє оздоблення локації для релаксу, будь то веранди або саду. Мереживне плетиво, вишукані пензлики, вільно спадаючі з обох сторін, роблять його чудовим нагадуємо про Бразилії.
Купити бразильський гамак Bari — значить вибрати якість і надійність за досить доступною ціною. Міцна конструкція має досить хорошою вантажопідйомністю та забезпечує користувачеві цілковиту безпеку. А основне полотно Bari, зроблене виключно з якісних матеріалів (бавовна і поліестер), дарує комфорт і гарантує тривалий термін служби.

Бразильський гамак Bari — чудовий продукт італійської фірми di Volio, чия назва говорить сама за себе. Марка di Volio — це грамотне поєднання ціни, якості і гарантії. Всі її товари ергономічні і надійні у використанні. Гамак Bari володіє зручними габаритами:
- довжина — 200 см,
- ширина — 300 см,
- загальна довжина з підвісними елементами — 300 див.
Зверніть увагу, що в базову комплектацію товару не входить елементи кріплення. Співвідношення матеріалів полотна — 65% бавовни, 35% поліестеру, загальна вага — 320 р. Продукт доступний у двох кольорах. Вибирайте: білий, щоб освіжити свій інтер'єр, або чорний, щоб додати контраст і привнести антураж екзотичної пікантності. Усього кілька кліків, і бажаний продукт умчиться до вас у будь-який куточок України. Відзначимо, що компанія-виробник di Volio надає гарантію на 24 місяці з моменту покупки.
Технічні характеристики:
- Марка: di Volio
- Розміри: 200х150 см (ДхШ)
- Довжина з підвісними елементами: 300 см
- Матеріал: бавовна і поліестер
- Колір: чорний
- Гарантія 24 місяці

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ложа | 200 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Колір | Білий |
| Ширина ложа | 150 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 5 кг |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 1 758 ₴


