
Велотренажер магнітний вертикальний Hop-Sport HS-035H silver Leaf для будинку і спортзалу з навантаженням до лучшая цена с быстрой
14 198 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308219168
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Велотренажер магнітний вертикальний Hop-Sport HS-035H silver Leaf
Основні характеристики:
- система навантаження: магнитна
- вага системи махового колеса: 8 кг
- габарити: 130 х 55 х 90 см (В х Ш х Д)
- вага тренажера: 29 кг
- максимальна вага користувача 135 кг
- регульована висота сидіння
- відстань від сидіння педалей в нижньому положенні 66-86 см
- відстань від сидіння педалей у високому положенні 40-60 см
- 8-ступінчаста ручна регулювання навантаження
- фіксуючі ремінці на педалях
- розмір педалей 12 х 10 см
- розмір сидіння 25 х 27 см
- датчики пульсу
- підставка під планшет/телефон
- гарантія: 24 місяці
Показання комп'ютера:час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.
Велотренажер магнітний Hop-Sport HS-035H Leaf
HS-035H Leaf Hop-Sport з сенсорними датчиками пульсу - це пристрій, призначений для тренувань в домашніх умовах. Це допоможе вам спалити зайві кілограми, сформувати фігуру і поліпшити фізичну форму. Тренажер характеризується сучасним дизайном і міцною конструкцією. Система магнітного опору вагою 8 кг забезпечує плавні тренування. Комфорт використання підвищується завдяки регульованим по вертикалі, сидіння, простому у використанні комп'ютера, завдяки якому ви можете відстежувати найважливіші параметри тренування. Максимальна вага користувача цього устаткування становить 135 кг







Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Батарейки |
| Вага | 29 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання сидіння за вертикаллю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за горизонталлю, Ремінці на педалях, Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Швидкість, Витрата калорій, Частота пульсу |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 14 198 ₴











