
Велотренажер магнітний вертикальний Hop-Sport HS-035H Leaf red для будинку і спортзалу з навантаженням до 135 лучшая цена с лучшая
11 988 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308219175
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велотренажер магнітний вертикальний Hop-Sport HS-035H Leaf red
Основні характеристики:
- система навантаження: магнитна
- вага системи махового колеса: 8 кг
- габарити: 130 х 55 х 90 см (В х Ш х Д)
- вага тренажера: 29 кг
- максимальна вага користувача 135 кг
- регульована висота сидіння
- відстань від сидіння педалей в нижньому положенні 66-86 см
- відстань від сидіння педалей у високому положенні 40-60 см
- 8-ступінчаста ручна регулювання навантаження
- фіксуючі ремінці на педалях
- розмір педалей 12 х 10 см
- розмір сидіння 25 х 27 см
- датчики пульсу
- підставка під планшет/телефон
- гарантія: 24 місяці
Показання комп'ютера:час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.

Тренувальний комп'ютер з підставкою для планшета
Перетворіть свої тренування в справжній виклик і слідкуйте за результатами! Тренувальний комп'ютер відображає швидкість, з якою ви рухаєтеся, відстань (поточне і загальне), час тренування, кількість спалених калорій і пульс. Завдяки функції сканування параметри відображаються циклічно - це дуже допомагає, тому що без зупинки ви повністю контролюєте своє тренування. Крім того, планшет або телефон дозволяють дивитися фільми або слухати улюблену музику під час тренувань.
Вертикально регульоване сидіння
Комфорт під час вправ - це ключ до успішної тренування! На цій моделі можуть успішно тренуватися люди з високим зростанням, так і низьким. Завдяки можливості точно відрегулювати сидіння з вертикалі, ви можете легко виставити положення у відповідності зі своїми параметрами. Ергономічна форма сидіння зробить тренування ще більш приємною і комфортною.
Транспортні ролики
Після тренування вам не потрібно турбуватися, що ваша квартира буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати велотренажер в інше місце.
Вирівнюючі ніжки
Можливість точного вирівнювання тренажера, використовуючи ніжки, розташовані в задньому стабілізаторі, дозволяє усунути будь-які проблеми з нерівною поверхнею. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що тренажер стабільний і ваші тренування будуть комфортними та безпечними.
Сенсорні датчики пульсу
Перевірте свій пульс за допомогою чутливих сенсорних датчиків, встановлених в рукоятках керма! Все, що вам потрібно зробити, це покласти на них руки, щоб перевірити частоту серцевих скорочень, і результат буде відображено. Будь-то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або тренування витривалості - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно.
Регулювання опору
Тренуйся як хочеш! Відрегулюйте рівень складності у відповідності зі своїми вподобаннями - в моделі Leaf у вас до 8 рівнів опору. Збільшити або зменшити опір з допомогою зручної ручки під кермом.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Батарейки |
| Вага | 29 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за вертикаллю, Регулювання кута нахилу керма, Транспортувальні ролики, Регулювання сидіння за горизонталлю, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Час, Витрата калорій, Дистанція, Частота пульсу, Швидкість |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 988 ₴











