
Степпер з еспандером і стійкою HS-055S Noble салатовий степпер з ручками для будинку і спортзалу лучшая цена с быстрой доставкой
6 888 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308220171
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Степпер з еспандером і стійкою HS-055S Noble салатовий
HS-055s Noble - ефективний тренажер для домашніх тренувань, який допоможе вам зміцнити сідниці, м'язи ніг і схуднути. Тренуючись на цьому степпере, ваші ноги рухаються у двох площинах: вгору - вниз і ззовні - всередину. Завдяки цьому рішенню тренування схожі на катання на роликах чи лижах, під час яких працюють практично всі м'язи.
Переваги степпера: регулювання висоти колони, регулювання висоти педалей і зрозумілий, простий у використанні комп'ютер, який вимірює найважливіші параметри тренування. Крім того, завдяки двом прикріпленим эспандерам ви задіюєте верхні частини.
Вправи на степпере HS-055s рекомендуються всім, хто хоче поліпшити свою фізичну форму і спалити зайві кілограми - незалежно від їх віку та рівня підготовки.

Особливості:
- Габарити: 125 х 53 х 46 см (ВхШхД)
- Вага нетто/брутто: 14/16 кг
- Габарити педалей: 33,5 х 14 см
- Довжина еспандерів: 88-180 см
- Макс. вага користувача: 100 кг
- Габарити стійки: 125-115 х 40 см (ВхШ)
- Регулювання висоти стійки - 3 рівня
- Тренажер підходить для занять незалежно від віку і рівня підготовки
- Два еластичних еспандери для рук
- Консоль вимірює кількість кроків, повторень і спалених калорій
- Регульована висота платформ

TIME: відображає поточний час тренування: від 0:00 до 99:00
COUNT: відображає кількість кроків
STRIDES/MIN: обчислює середню кількість кроків в хвилину
CAL: розраховує спалені калорії (в ккал)
SCAN: автоматично перемикається між відображуваним значеннями на екрані кожні 4 секунди в наступному порядку: час, калорії, крок / хв.



Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Батарейки |
| Вага | 16 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Еспандери |
| Система навантаження | Гідравлічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Міні - степпер |
| Функции компьютера | Час, Витрата калорій, Швидкість, Кількість кроків, Дистанція |
| Хід педалей | Залежний |
| Колір | Салатний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 6 888 ₴









