
Горизонтальний Велотренажер магнітний Hop-Sport HS-060L Pulse червоний 2020 з навантаженням до 130 кг лучшая цена с быстрой лучшая
24 688 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308220041
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Горизонтальний Велотренажер магнітний Hop-Sport HS-060L Pulse червоний 2020 з навантаженням до 130 кг
Хочете, щоб Ваші заняття спортом проходили комфортно, безпечно і одночасно інтенсивно і з високою ефективністю? Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-060L Pulse дасть таку можливість! Одним з його переваг є особлива конструкція, завдяки якій можна займатися без шкоди для здоров'я навіть людям, які мають медичні протипоказання до більшості видів силових навантажень.
Під час вправ на горизонтальному велотренажері спина знаходиться в розслабленому стані, відсутній біль у суглобах, не з'являється почуття напруженості в спині і плечах. Горизонтальне положення ніг спрощує доступ крові до серця, що робить кардіотренування більш ефективними.
Масивна конструкція з армованої сталі і сучасні стабілізатори роблять тренажер стійким і стабільним в роботі. М'яке контурне сидіння гарантує комфорт і правильну підтримку спини, а нековзні педалі з широкими фіксуючими ременями – безпека під час занять. Завдяки регульованим сидінням Ви з легкістю налаштуєте тренажер у відповідності зі своїми потребами і заданими цілями.
Повністю ізольований 15-кілограмовий маховик працює плавно, безперебійно, а головне - тихо. Займатися на ньому можна навіть уночі, не боячись розбудити мешканців будинку! 8 рівнів навантаження дозволяють оптимально підібрати інтенсивність тренувань та поступово підвищувати її.
Для мотивації до регулярних занять та моніторингу стану Hop-Sport HS-060L оснащений дисплеєм, де відображаються найважливіші параметри руху: час, швидкість, відстань, калорії, ритм серцебиття. Для контролю останнього на ручках у сидіння передбачені спеціальні сенсорні датчики пульсу. Також для Вашої зручності тренажер обладнаний підставкою для планшета і утримувачем для води.
Основні характеристики:
- система навантаження: магнитна
- вага махового колеса: 15 кг
- розміри: 117,5 х 72 х 156 см (В х Ш х Д)
- вага тренажера: 47 кг
- максимальна вага користувача 130 кг
- регулювання сидіння
- максимальна висота сидіння 52 см
- розміри сидіння: 37 см x 26 см
- розміри спинки: 36,5 см x 41 см
- відстань педалі від сидіння 72-87 см
- 8-ступенчастая регулювання навантаження
- тримач для планшета
- транспортні ролики
- датчики пульсу
- неслизькі педалі з ремінцями
- гарантія: 24 місяці
Показання комп'ютера: час тренування, пройдену відстань, що спалюються калорії, швидкість, пульс.






Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Генератор |
| Вага | 47 кг |
| Вага маховика | 15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання кута нахилу керма, Транспортувальні ролики, Регулювання сидіння за горизонталлю, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Горизонтальний |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Час, Витрата калорій, Дистанція, Частота пульсу, Швидкість |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 156 см |
| Довжина | 117.5 см |
| Ширина | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 24 688 ₴


