
Стійка під млинці (диски) навантаження 200 кг Hop-Sport HS-1005A для будинку і спортзалу лучшая цена с быстрой доставкой по лучшая
2 588 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308211780
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стійка під млинці (диски) навантаження 200 кг Hop-Sport HS-1005A
Основні характеристики:
- Вага: 5 кг
- Кількість тримачів для дисків: 4 шт
- Довжина: 55 см
- Ширина: 59 см
- Висота: 68 см
- Профілі 40 х 40 мм
- Розміри тримачів для дисків: діаметр - 25 мм; довжина - 20 см;
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Гарантія: 24 місяці
Стійка під диски Hop-Sport HS-1005A
Ви шукаєте правильне рішення для зберігання приладдя для силових тренувань? Стійка HS-1005A - це функціональний пристрій, який вміщує ваші грифи і диски в одному місці. Його перевагою є міцна конструкція з профілів 40 х 40 мм з порошковим покриттям, що забезпечує достатню стійкість.
Модель HS-1005A гарантує вантажопідйомність до 200 кг. Вона має чотири стрижня, призначених для зручного зберігання дисків.
Вам не потрібно турбуватися про стан ваших статей з підставкою Hop-Sport. Виріб оснащений пластиковими захисними ніжками, які ефективно захистить поверхню від подряпин і запобіжать рух підставки.
З стійкою HS-1005A, ви отримаєте набір інструментів для самостійної збірки - ключі розміром 13 та 17. Вам більше нічого не потрібно, щоб зібрати підставку і використовувати її в своєму домашньому спортзалі як можна швидше.
Примітка - грифи і диски, видимі на зображеннях, не включені в продукт.

Міцність до 200 кг
Стійка HS-1005A забезпечить вам необхідну міцність. Завдяки посиленій конструкції ви можете легко поміщати диски з максимальною вагою 200 кг. Відтепер аксесуари для домашнього навчання завжди під рукою. Тренеруйтесь безпечно з Hop-Sport"!

Стрижні для дисків
Стенд оснащений чотирма несучими стрижнями довжиною 20 см і діаметром 25 мм, Стержні розташовані з обох сторін стійки, завдяки чому вони забезпечать вам зручний доступ до дисків.

Зберігання грифів
На стенді можна зберігати 1 гриф, діаметр якого не перевищує 30 мм. Зручний доступ до грифа означає, що ви можете використовувати його під час тренування, коли вам це потрібно.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5 кг |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Вертикальна |
| Тип | Стійка під млинці |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Діаметр втулки | 25 |
| Довжина втулки | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 68 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 59 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 2 588 ₴







