
Стійка під штангу багаторівнева Hop-Sport HS-1008L для будинку і спортзалу з навантаженням до 200 кг лучшая цена с быстрой лучшая
10 688 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308211827
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стійка під штангу багаторівнева Hop-Sport HS-1008L
Основні характеристики:
- Вага: 27,7 кг
- Тип стійок: комбінований
- Довжина: 109 см
- Ширина: 107 см
- Висота: 179 см
- 7 рівнів (гачки) + 2 рівня збірки крюков (хв. 32 см / макс. 163 см)
- Профілі: 40 х 40 мм
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Гарантія: 24 місяці
Багаторівнева стійка під штангу HS-1008L
Вам потрібен ефективний і безпечний тренажер під час тренувань? Спробуйте кількарівневу стійка під штангу HS-1008L від Hop-Sport"! Використовувані в ньому рішення дозволять вам зосередитися на виконанні вправ, не турбуючись про свою безпеку.
Міцні профілі 40 х 40 мм і товсті пластини, що з'єднують окремі елементи, що забезпечують ще більшу стабільність. Використання порошкової технології гарантує точне покриття металевих поверхонь. Крім того, на підставці є два бокових стрижня, на яких можна зберігати диски для штанги.
Вам не потрібно турбуватися про стан вашого статі з стійкою Hop-Sport. Виріб оснащений пластиковими захисними ніжками, які ефективно захистить поверхню від подряпин і запобіжать рух стійки.
В комплекті до HS-1008L, ви отримаєте набір інструментів для самостійної збірки - ключі розміром 13 та 17. Вам більше нічого не потрібно, щоб зібрати стійки і використовувати її в своєму домашньому спортзалі як можна швидше.
Примітка - грифи і диски, видимі на зображеннях, не включені в продукт.




Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 27.7 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 179 см |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 107 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
| Система навантаження | Вільна вага |
| Тренувані м'язи | Груди, Ноги, Плечі, Прес, Руки, Спина, Ягодицы |
- Ціна: 10 688 ₴









