
Бігова доріжка електрична Hop-Sport HS-3200LB Estima для будинку і спортзалу з навантаженням до 150 кг лучшая цена с быстрой
53 988 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308219960
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бігова доріжка електрична Hop-Sport HS-3200LB Estima
Основні характеристики:
- Тип: електрична
- Номінальна потужність двигуна: 3,5 л. с.
- Швидкість хв/макс: 1-20 км/год
- Макс. вага користувача: 150 кг
- Розмір бігового полотна: 140х50 см
- Габарити в розкладеному стані: 171х83,9х128,2 см
- Габарити в складеному стані: 105,5х83,9х145 см
- Вага: 74 кг
- USB вхід
- Bluetooth
- Навчальні програми: 15
- Напруга: 220 В
- Автоматичне регулювання нахилу: 15 градусів
- Транспортні ролики
- Номінальна потужність: 1119 Вт
- Гарантія 24 місяці

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 74 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина полотна | 140 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Призначення | Професійне |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Функции компьютера | Швидкість, Частота пульсу, Час, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 50 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 см |
| Довжина | 171 см |
| Ширина | 84 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| LifeFit | Львів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 988 ₴











