
Бігова доріжка електрична складна HOP-SPORT HS-1400LB BOLT для будинку і спортзала з навантаження до 150 кілограмів лучшая цена с
36 688 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308227712
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Бігова доріжка електрична складна HOP-SPORT HS-1400LB BOLT для будинку і спортзала з навантаження до 150 кілограмів
Тренуйтеся незалежно від погоди! Бігова доріжка Bolt HS-1400LB допоможе вам залишатися у формі. З сьогоднішнього дня жодна погода не буде виправданням. Bolt - пропозиція для початківців бігунів. Якщо ви шукаєте доріжку для домашнього користування і регулярних тренувань, а також хочете заощаджувати місце в квартирі - подумайте про купівлю цієї моделі. Швидкість, яку ви можете розвивати на цій біговій доріжці, складає від 0,8 до 14,0 км/год. Максимальна навантаження - 130 кілограмів.
Домашня бігова доріжка HS-1400LB обладнана треніровим комп'ютером з ЖК-дисплеєм. Використовуючи Bluetooth, ви можете змонтувати свій мобільний пристрій до бігової доріжки і використовувати, наприклад, мобільний додаток FitShow. Над дисплеїм є спеціальний гнучкий держак для мобільного пристрою, а також держак для пляшки з водою. Вбудований динамік і можливість з' єднання Mp3 з улюбленою музикою зроблять ваші тренування приємнішими.
Основні характеристики:
- Модель: HS-1400LB
- Гарантія: 24міс.
- Двигун постійного струму 1.5 л.с.
- Максимальне навантаження: 130 кг
- Функції комп’ ютера: попередньо визначені програми; режим зворотного відліку (калорії, відстані, час); вимірювання частоти пульсу та жиру в організмі FAT; швидкий старт, швидке регулювання швидкості.
- Запущені програми: 12 + ручна програма, 3 програми HRC.
- Швидкість: 0,8-14 км/год
- Розміри бегового полотна: 43x120 см
- Розмір бігової доріжки розділений: 153x74x119 см (ДхШХВ)
- Розміри закладеної доріжки: 110x74x123 см (ДхШХВ)
- Розміри коробки: 160x77x30 см
- Вага пристрою: 54 кг
- Вага пристрою з упаковкою: 62 кг
- Ключ безпеки: так
- USB: да
- Bluetooth: да
- MP3: да
- Телеметричний пояс: так

Тренувальний комп’ ютер
Комп' ютер бігової доріжки Bolt має багато корисних функцій. Швидкий старт забезпечує легкий запуск і зупинку бігової доріжки. У ручному режимі бігова доріжка повільно зупиниться, як тільки ви виконаєте свій план тренування. У комп'ютері є 12 різних програм навчання - кожен знайде щось для себе. Крім того, ручна програма дозволяє створити три індивідуальні програми тренування - ви можете зберегти їх і зекономити час для наступної вправи. Є також 3 програми HRC на вибір, тобто програми контролю частоти серцевих скорочень, які дозволяють тренуватися у відповідних зонах частоти пульсу. Функція FAT дозволить виміряти рівень жиру в організмі, також корисна функція вимірювання пульсу. Бігова доріжка має вбудований 5-дюймовий ЖК-дисплей з синім підсвічуванням. Завдяки йому ви можете відстежувати відстань (включаючи кількість кроків), час, швидкість, частоту серцевих скорочень під час тренування.

Мобільна програма
Безкоштовна мобільна програма FitShow, сумісна з електричною доріжкою Bolt, гарантує різноманітні вправи. Крім того, програма дозволяє підтримувати свій прогрес. За ходом тренування можна спостерігати на екрані планшета, смартфона або телевізора. Ви можете заряджати планшет і телефон під час тренування завдяки USB-ходу на дисплеї.

USB и Mp3
Завдяки USB-ходу на панелі бігової доріжки Bot ви можете використовувати свій телефон і планшет під час тренування, не турбуючись про їх розряд. У Bolt також вхід для кабеля Mp3.

Параметри
Бігова доріжка оснащена потужністю 1,5 л.с., який дозволяє розвивати швидкість 0,8-14 км/год. Тому це обладнання підходить як для бігунів, так і для людей, які хочуть займатися спортом. Бігова доріжка Bolt довговічна - максимальна вага користувача становить 130 кілограмів.

Телеметричний пояс і сенсорні датчики
З біговою доріжкою поставляється телеметрічний пояс, який дозволяє відстежувати пульс під час тренування. Це чудовий помічник для людей, які тільки починають тренуватися в так званій зоні частоти пульсу. Пояс з' єднано з Bluetooth, результат вимірювання видно на дисплеї. Сенсорні датчики, розташовані на ручках, працюють так само. Щоб виміряти пульс, тримайте руки на датчиках не менше 5 секунд, результат відобразиться на дисплеї.

Бігове полотно
Ця стрічка для бігової доріжки Bolt завширшки 43x120 см дозволяє тренуватися вільно і комфортно - ви можете легко ходити або бігати на цій біговій доріжці.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 54 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 120 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Призначення | Професійне |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Функции компьютера | Час, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 43 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 119 см |
| Довжина | 153 см |
| Ширина | 74 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 36 688 ₴











