
Лава тренувальна для жиму HOP-SPORT HS-1025 PRO регульована для будинку і спортзалу навантаження до 200 кг лучшая цена с быстрой
2 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308224308
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лава тренувальна для жиму HOP-SPORT HS-1025 PRO регульована для будинку і спортзалу навантаження до 200 кг
Тренувальна лава HS-1025 Pro від Hop-Sport - це базове обладнання для силових вправ, який допоможе вам відчути себе вдома, як у професійному тренажерному залі. Пряма лава може використовуватися для більшості базових вправ, таких як присідання, вправи зі штангою і гантелями. Завдяки регулюванню по висоті ви можете налаштувати лаву у відповідності з вашим ростом.
Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Модель: HS-1025 Pro
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Призначення: для домашнього використання, для самостійної збірки
- Розміри коробки: 112 x 37 x 13 см
- Вага: 8 кг
- Конструкція: сталь з порошковим покриттям
- Максимально допустиме навантаження: 200 кг
- Розміри спинки: 110 x 26,5 см
- Розміри підстави лавки: 106 х 45,5 см
- Висота лавки: регульована, 45,5 - 57,5 см
- Основний профіль: 38 x 38 мм

Міцна конструкція
Міцна і стійка конструкція є основою хорошої лави для тренувань. Всі елементи лави HS-1025 довговічні і гарантують, що обладнання прослужить довгі роки. Міцна сталева конструкція витримує навантаження до 200 кг . Профілі пофарбовані порошковою фарбою в чорний матовий колір.

Оббивка
Сидіння лави виготовлено з декількох шарів: дошки, щільного поролону для комфорту під час вправ, і міцною оббивки з ефектом натуральної шкіри. Оббивка виконана з якісного ПВХ і наповнена пінополіуретаном - ці матеріали ідеально підходять для тривалих і інтенсивних тренувань.

Регулювання висоти
Ви можете відрегулювати висоту лави відповідно із зростанням займається. Регулювання дуже проста - просто відкрутіть ручки на підставах, встановіть висоту і прикрутіть. Спеціальні замки захищають механізм від зісковзування і забезпечують безпеку під час вправ.

Стабільне підстава
Посилені сталеві профілі і товсті пластини, що з'єднують окремі елементи лавки, забезпечують довговічність устаткування та безпеку під час тренувань. На підставі лавки встановлені гумові ніжки, які гарантують стійкість, запобігають ковзанню і захищають підлогу.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 8 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 57.5 см |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 45.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 2 998 ₴










