
HB 8169 Орбітрек механічний HouseFit лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
7 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000012003
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HouseFit |
| Країна виробник | Китай |
| Автономна робота | Батарейки |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна довжина кроку | 30 см |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Механічна |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Кількість кроків, Швидкість, Витрата калорій |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 см |
| Довжина | 88 см |
| Ширина | 53 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Пункт видавання | Киев |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 990 ₴





