
E-MB9 Бігова доріжка електрична EcoFit лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
32 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: К00016429
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 54 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина полотна | 125 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Функции компьютера | Швидкість, Витрата калорій, Дистанція, Частота пульсу |
| Колір | Сірий |
| Ширина полотна | 47 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 73 см |
| Користувацькі характеристики | |
| HouseFit | Киев |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 900 ₴






