
Батут спортивний для фітнесу та скайджампінгу 120 см B6212-48 для дому та спортзалу до 100 кг
2 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000016069
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Батут спортивний для фітнесу та скайджампінгу 120 см B6212-48 для дому та спортзалу до 100 кг
Характеристики
Вага людини до 100 кг Гарантія 1 рік Габарити ДхШхВ, см 120x120x22 Нейлонова сітка Є Діаметр 1,2 м
Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HouseFit |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр батута | 120 см |
| Довжина | 120 см |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 120 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Довжина стрибкової поверхні | 120 см |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 120 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Пункт видавання | Киев |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴

