
Масажний стіл складаний із регулюванням висоти 210х92х61-85 см Relax HY-3381 3-секційний з навантаженням до 130 кг
9 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00000025064
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажний стіл складаний із регулюванням висоти 210х92х61-85 см Relax HY-3381 3-секційний з навантаженням до 130 кг
Масажний стіл 3-секційний -Легка та міцна конструкція з алюмінієвою рамою -Регульована за кутом нахилу секція для ніг - Спеціальний підголівник -Додаткові підлокітники з боків -Повністю складаний - До комплекту входить спеціальна сумка для зберігання і транспортування -Габарити (довжина, ширина, висота): 210*92*61-85 см - Розміри в складеному вигляді (довжина, ширина, висота): 93*70*16 см -Вага масажного столу: 15 кг -Максимальне навантаження: 130 кг:
Колір: чорний
Навантаження 130 кг
Гарантія 1 рік
Габарити ДхШхВ, см 210х92х61-85
Вага 15 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал конструкції столу | Алюміній |
| Обивний матеріал столу | Шкіра PU |
| Підголовник | Регульований |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти столу, Водовідштовхувальні властивості покриття, Масловідштовхувальні властивості покриття, Сумка для зберігання і транспортування |
| Виробник | HouseFit |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 210 мм |
| Ширина столу | 92 мм |
| Висота столу | 85 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 400 ₴



