
Лава для жиму універсальна зі стійками 154х144х107 см HouseFit атлетична для дому та спортзалу з навантаженням до 120 кг
9 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00021487
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лава для жиму універсальна зі стійками 154х144х107 см HouseFit атлетична для дому та спортзалу з навантаженням до 120 кг
Тип обладнання: без вбудованих ваг
• Міцна конструкція з квадратним профілем
• Важіль ножної тяги з м'якими грифами
• Додаткові важелі для тренування м'язів рук
• Регульована за кутом нахилу спинка
• Вага тренажера: 22.5/25.5 кг
• Вага користувача до 120 кг
• Габарити (ДхШхВ) 154х144х107 см
• Габарити паковання 128.5 х46.7 х17 см

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HouseFit |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 154 см |
| Ширина | 144 см |
| Висота | 107 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 990 ₴




