-45%

Еспандер силіконовий м'ячик Ball-Round Shape MD1110 d 5 см зелений для тренувань пензля та зап'ястка в домі та спортзалі
66 ₴
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00021961
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Еспандер силіконовий м'ячик Ball-Round Shape MD1110 d 5 см зелений для тренувань кисті та зап'ястя в будинку та спортзалі

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кистьовий |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Конструкція | Пружинна |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴

