
Велотренажер магнітний магнітний 110х53х136 см EcoFit E-439S 8 ур. навантаження, маховик 7 кг із навантаженням до 120 кг
11 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00015631
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Велотренажер магнітний магнітний 110х53х136 см EcoFit E-439S 8 ур. навантаження, маховик 7 кг із навантаженням до 120 кг
Велотренажер магнітний EcoFit E-439S виготовлений зі сталевого профілю, завдяки цьому має потужну та міцну конструкцію і здатний витримувати користувачів із вагою до 120 кілограмів. Для поліпшення комфорту під час виконання вправ сидіння велотренажера має регулювання за висотою, регулювання по горизонталі (ближче/дальше до керма), регулювання кута нахилу сидіння. Педалі мають спеціальні фіксувальні лямки для запобігання зісковзуванню ніг. Завдяки плавному настроюванню опору за допомогою ручки, що міститься в межах досяжності руки, ви можете легко вибрати рівень складності вправ відповідно до вашого індивідуального рівня підготовки. Широкий спектр рівнів задовольнить як прихильників, так і досвідчених спортсменів. Велотренажер має простий, багатофункціональний комп'ютер і тактильні датчики, які дають змогу вимірювати частоту серцевих скорочень. За допомогою транспортувальних роликів ви можете легко перемістити його після тренування в інше місце.
- Функції комп'ютера: час, швидкість, відстань, калорії, одометр, пульс.
- Вага махового колеса 7 кг.
- Магнітна 8-рівнева система навантаження, що забезпечує роботу в прямому та зворотному напрямку.
- Вимірювання пульсу
- Підставка для ґаджета

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Механічна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 53 см |
| Висота | 136 см |
- Ціна: 11 900 ₴




