
Орбітрек магнітний із кроком 38 см EcoFit E-618E Q-фактор 20 см еліптичний для дому та спортзалу з навантаженням до 130 кг
19 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00023522
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Орбітрек магнітний із кроком 38 см EcoFit E-618E Q-фактор 20 см еліптичний для дому та спортзалу з навантаженням до 130 кг
- Магнітна 8-рівнева система навантаження
- Хід із навантаженням у прямому та зворотному напрямку
- Датчик вимірювання пульсу на нерухомій ручці
- Подвійний хід ручок для тренування верхньої частини тіла
- Функції комп'ютера: пульс, час, дистанція, швидкість, калорії, режим сканування.
- Призначений для тренування серцево-судинної та дихальної систем, тренування м'язів ніг і всього тіла.
- Вага маховика: кг
- Довжина кроку: 38 см
- Q фактор : 20 см
- Габарити в зібраному вигляді: (довжина, ширина, висота): 120х60х165 см
- Габарити коробки: (довжина, ширина, висота) :118х45х64 см
- Вага тренажера: (нетто/брутто) 42.5/50.5кг
- Максимальна вага користувача 130 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Максимальна довжина кроку | 38 см |
| Конструкція | Цілісна |
| Вага маховика | 8 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Оберти, Навантаження, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час, Кількість кроків |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Утримувач для пляшок, Клавіші на рукоятках, Транспортувальні ролики |
| Вага | 42 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 165 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 990 ₴




