
Бінокль Hawke Nature Trek 10x25 Green (35053) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкой по
6 960 ₴
- Немає в наявності
- Код: 924165
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Hawke Nature Trek - це, насамперед, добротні надійні біноклі, виконані в удароміцному водонепроникному полікарбонатному корпусі, оснащені оптикою, що значно перевершує мінімальні вимоги до сучасних якісних оптичних приладів. Широкий модельний ряд лінійки Nature Trek включає і компактні біноклі для туристичних походів і прилади з великим поглядом для спостереження за природою і птахами, і біноклі з достатнім збільшенням і діаметром лінз для спостережень об'єктів на значному видаленні в знижених умовах видимості. Стати ближче до навколишнього світу де б і коли б Ви не подорожували.

Повне багатошарове широкосмугове просвітлення оптики Hawke забезпечує однаково високу світлопропускну здатність у всьому видимому спектрі та сприяє високій контрастності та кольоропередачі в природних тонах.
BAK4 (барієвий крон) – особливий вид оптичного скла, який використовується для виготовлення призм оптичних приладів. Цей матеріал має нижчий коефіцієнт дисперсії (розсіювання світла), ніж скла, що використовуються для бюджетних моделей. Як наслідок – помітно знижується хроматична аберація (райдужна оболонка на різких межах переходу від темного до світлого). Крім того, чітко визначений показник заломлення світла дозволяє уникнути віньєтування (явлення урізання світлового пучка по краях), що забезпечує рівномірно світле зображення по всьому полю зору.
Waterproof - означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи при зануренні в рідину протягом 3 хвилин на глибину 1,5 метра. Статичний тиск рідини на глибині 1,5 метра не завдасть приладу жодної шкоди і не вплине на його функціональність. Такій оптиці погодні умови не страшні.
Fogproof - означає, що корпус зсередини заповнений сухим азотом N2, що не допускає конденсації вологи на внутрішніх поверхнях при градієнті температур, відсутня запотівання зсередини, а, отже, не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (в даному випадку азотом N2), який не містить у своєму складі водяної пари і не конденсується.
Сьогодні полікарбонат все частіше використовується для корпусів оптичних приладів. Застосування цього матеріалу цілком виправдане його мінімальною вагою, хімічною, термічною, механічною стійкістю та простотою обробки. Полікарбонатні корпуси легкі і в той же час міцні. Вони не вимагають додаткової дорогої фінішної обробки, як анодування або фарбування.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Винесена окулярна точка | 13 мм |
| Габарити | 170 х 145 х 63 мм |
| Гарантія | 10 років |
| Герметичність конструкції | Герметичний корпус, заповнений азотом |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.5 мм |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжзрачкової відстані, мм: 54-72. Корекція діоптрію: +5/-5 |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Комплект постачання | Бінокль Широкий нашийний ремінь М'який нейлоновий кейс для транспортування Серветка для протирання оптики |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 10х |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні наглазники з декількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 96 м |
| Реальний кут зору | 5.5 ° |
| Світлосила | 16.25 |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінків | 18.81 |
| Штрихкод | 5054492350537 |
- Ціна: 6 960 ₴



