
Бінокль Bresser Spezial Jagd 11x56 (1551156) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
8 940 ₴
- Немає в наявності
- Код: 914665
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бінокль Bresser Spezial Jagd 11x56, що володіє чудовою світлосилою, особливо добре підходить для спостережень за природою. Завдяки призмам BAK4 та оптиці з повним багатошаровим просвітленням лінз, бінокль Bresser Spezial Jagd 11x56 забезпечує ясне та чітке висококонтрастне зображення навіть у найважчих умовах освітленості. Протиковзне ергономічне гумове покриття забезпечує чітку і надійну фіксацію бінокля в руках навіть у несприятливих погодних умовах.
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: призма Porro.
- Лінзи: з повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi coated).
- Призми: BAK4.
- Фокусування: центральним колесом.
- Корпус: гумовий.
- Наглазники типу Fold Down, що складаються.
- Можливість кріплення штативу.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Винесена окулярна точка | 13 мм |
| Габарити | 200 x 70 x 203 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | Герметичний корпус |
| Діаметр вихідної зіниці | 5.09 мм |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжзрачкової відстані, мм: 58-72. Корекція діоптрію: +5/-5 |
| Діаметр об'єктива | 56 мм |
| Захист | Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Комплект постачання | Бінокль Штативний адаптер Сумка для зберігання та транспортування |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 11х |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | 100% Polycarbonate |
| Мінімальна дистанція фокусування | 9 м |
| Оправи окулярів | Складні типа Fold Down |
| Поле зору на 1000 м | 105 м |
| Реальний кут зору | 6 ° |
| Світлосила | 25.92 |
| Тип конструкції | Porro |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінків | 24.82 |
| Штрихкод | 4007922141930 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 940 ₴








