
Тент Easy Camp Tarp 4 x 4 m Granite Grey (120329) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкой по
4 749 ₴
- Немає в наявності
- Код: 928286
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тент Easy Camp Tarp 4 x 4 m Granite Grey (120329) з легкої та міцної тканини розміром 4 х 4 м створює додаткове укриття, яке можна легко та швидко розбити для захисту від дощу та сонця. Постачається з двома сталевими вертикальними опорами висотою 2 м. Всі вісім точок кріплення відтяжок надійно прошиті, а також посилені вставками з тканини для додаткової міцності та довговічності.
Особливості:
- Hydrostatic Head 3000 мм - тканина тенту має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 3000 мм вод. ст.
- Вертикальні сталеві опори забезпечують стійкість.
- Тент ідеальний як додаткове укриття.
- Легко встановлюється.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Призначення | Кемпінгові |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | Немає |
| Габарити | 400 х 400 х 200 см |
| Габарити упаковки | 62 x 14 х 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 190T polyester PU coated (поліестер із поліуретановим покриттям) |
| Каркас | Вертикальні сталеві опори Ø19 мм |
| Комплектація | Тент, стійки, відтяжки, кілочки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Покриття підлоги | Немає |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Тенти |
| Паковання | Сумка-чохол |
| Форма | Двоскатна |
| Штрихкод | 5709388086570 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 749 ₴




