
Тент пляжний Easy Camp Beach Windscreen Surf Ocean Blue (120301) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой
1 170 ₴
- Немає в наявності
- Код: 928886
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Easy Camp Beach Windscreen Surf Ocean Blue (120301) - сучасна версія яскравого пляжного тенту. Низька U-подібна форма забезпечує гарний захист від сторонніх очей та небажаного вітру. Досить проста установка займає лічені хвилини. В комплекті йде чохол для компактного зберігання та транспортування.
Особливості:
- Ідеально підходить для використання на пляжі або в саду для захисту від вітру.
- U-подібна низька аеродинамічна форма.
- Легко встановлюється.
- Яскраві кольори.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 1.2 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 370 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Sva | Киев |
| Гарантія | 12 місяців |
| Габарити | 310 х 70 см |
| Габарити паковання | 69 х 7 х 7 см |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Комплектація | Тент, дуги, чохол |
| Конструкція | Одношарові |
| Зовнішній тент | 180T polyester PU coated, 100% polyester |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Тенти |
| Паковання | Чохол для зберігання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴



