
Збiльшувач оптичний Vortex Magnifiеr (VMX-3T) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкой по
12 899 ₴
- Немає в наявності
- Код: 929068
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Vortex Optics розробили 3-х кратний магніфер Vortex VMX-3T з метою збільшення дальності огляду коліматорних прицілів. Кільця ущільнювачів і цільний корпус з авіаційного алюмінію надійно захищають від попадання всередину вологи і пилу. Кріпиться на зброю на планку Пікатінні, а зручне відкидне кріплення Flip Mount дозволяє одним натисканням кнопки та легким рухом руки швидко відвести магніфер убік для зміни мети – з дальньої на ближню.
Конструктивні особливості:
- Оптика із багатошаровим покриттям для оптимальної передачі світла.
- Легкий та жорсткий корпус. Конструкція з алюмінієвого сплаву із твердосплавним покриттям забезпечує довговічність.
- Магніфер продувається азотом для надійного захисту від запотівання.
- Абсолютна універсальність практично для будь-якого прицілу AR-height із червоною точкою.
Увага! Магніфер не працює із призматичними прицілами.
Технічні характеристики:
- Кріплення магніфера: Пікатінні.
- Кратність: 3x.
- Діаметр центральної трубки: 30 мм.
- Габарити: 109 мм.
- Вага: 337 г.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Користувальницькі характеристики | |
| База кріплення | Пікатінні |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина прицілу | 109 мм |
| Додаткові характеристики | Не рекомендується використовувати із призматичними прицілами |
| Діаметр труби прицілу | 30 мм |
| Комплектація | Гвинт під шестигранний ключ Планка Серветка Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кріплення в комплекті | З кріпленням |
| Максимальна кратність, х | 3 |
| Матеріал | Авіаційний алюміній 6061-T6 |
| Особливості | Водонепроникна, ударостійка конструкція |
| Посадкове місце (Діаметр кілець) | Кільце 30 мм |
| Розділ | Приціли |
| Тип прицілу | Збiльшувач |
| Штрихкод | 875874004344 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 899 ₴






