
Набір для настільного тенісу Garlando Storm (2C4-5) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкой по
949 ₴
- В наявності
- Код: 929524
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для настільного тенісу Garlando Storm (2C4-5) серії Hobby складається з двох ракеток і трьох м'ячів, призначених для гравців-початківців. Ракетки мають рейтинг 2+ Stars і схвалені Міжнародною федерацією настільного тенісу ITTF, що робить їх ідеальними для гравців, які хочуть покращити свою гру за рахунок кращого контролю м'яча та стабільного удару.
Особливості:
- Основа ракетки із твердої фанери товщиною 6 мм.
- Товщина губки - 1,5 мм.
- Гладка гумова накладка має код ITTF "8086".
- М'ячі білого кольору Ø40 мм і вагою 2,8 г мають рейтинг 1 Star.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Набір |
| Товщина накладки | 1,5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929524 |
| Артикул моделі | 929524 |
| Вага в упаковці | 0,41 кг |
| Габарити упаковки | 30 x 18 x 4 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Клас | ** Для початківців |
| Комплектація | Ракетка — 2 шт.<br/> М'яч - 3 шт. |
| Контроль за 100-бальною шкалою | 90 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Набір для настільного тенісу Garlando Storm (2C4-5) |
| Наявність сертифіката ITTF | Да |
| Обертання за 100-бальною шкалою | 40 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Стиль гри | Універсальна |
| Тип накладки | Гладка |
| Тип основи | ALL |
| Форма ручки | Анатомічна |
| Ціна | 699 |
| Швидкість за 100-бальною шкалою | 50 |
| Штрихкод | 8029975925431 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴


