
Сумка-візок Rolser Plegamatic Original MF Marengo (PLE001-1031) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой
3 349 ₴
- Немає в наявності
- Код: 926697
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка-візок Rolser Plegamatic Original MF Marengo (PLE001-1031) складається у форму сумки, має передню опору та легко зберігається. Двома простими рухами дана модель може перетворитися з повноцінного візка для покупок на мініатюрну сумочку. Пара литих ультралегких коліс сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях. Рукоятка має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу. Верх сумки накритий захисним клапаном. Візок дуже мобільний і стійкий, він легко розкладається та складається.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Сумка-візок легко складається до компактних розмірів, при цьому сам процес займає лічені секунди.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Сумка знімна, має жорстке вставне пластикове дно.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 926697 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Матеріал | Polyester 400D PVC |
| Об'єм | 40 л |
| Особливості | Складана |
| Розміри | 42 x 27 x 97 см |
| Розміри в складеному вигляді | 40 x 10 x 52 см |
| Розміри сумки без шасі | 37 x 19 x 58 см |
| Тип | Сумки-візки |
| Колір | Marengo |
| Штрихкод | 8420812916535 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 349 ₴










