
Більярдний стіл Garlando Virginia 6 Dark Walnut (VIRG6) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкой
34 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 930463
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Більярдний стіл Garlando Virginia 6 Dark Walnut (VIRG6) - професійна модель розміром шість футів, в елегантному дизайні, оснащена всіма функціями, необхідними для якісної гри в повному комфорті.
Особливості:
- Розміри ігрового поля - 180 x 90 см.
- Міцний корпус із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям кольору темного горіха прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Хромовані накладки на кутових лузах.
- Опорні ніжки та поперечки із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям кольору темного горіха.
- Опорні ніжки мають компенсатори нерівності підлоги для встановлення столу на нерівній поверхні.
- Ігрове поле із МДФ товщиною 22 мм покрите якісною тканиною Taclon класичного зеленого кольору.
- Поручні з нанесеними маркерами для ідеального контролю траєкторій.
- Бортова гума із трикутним профілем К-66 для правильного відскоку кулі.
- Лузи з відкритим кошиком для ручного вилучення кулі відповідають американському стандарту.
Комплектація:
- Комлект пронумерованих куль для пулу серії Standard із білим битком діаметром 57 мм.
- Два дерев'яних киї довжиною 145 см.
- Трикутник.
- Дві крейди.
- Щітка.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 930463 |
| Вага в упаковці | 128 кг |
| Різновид лузі | Пластик |
| Тип сукна | Taclon |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Габарити упаковки | 222 x 139 x 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал бортів, ніжок | МДФ |
| Матеріал каркасу столу | МДФ |
| Матеріал ігрового поля | МДФ |
| Розміри столу | 205 x 115 х 79 см |
| Тип гри | Американський пул |
| Штрихкод | 8029975908014 |
| Основні атрибути | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 999 ₴







