-10%

Настільний футбол Garlando Champion (CHAMPULVS) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкой по
39 999 ₴
35 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929898
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний настільний футбол Garlando Champion (CHAMPULVS) зі складаними ніжками для компактного зберігання - ідеальний варіант для невеликого приміщення. Модель зроблена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність та задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким має відповідати футбольний стіл. Поверхні столу покриті матеріалом, який можна мити, забезпечуючи його очищення в разі необхідності. Настільний футбол Garlando Champion (CHAMPULVS) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
- Міцний корпус із МДФ товщиною 20 мм із меламіновим покриттям прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Елегантні похилі ніжки із МДФ товщиною 30 мм із меламіновим покриттям.
- Ніжки столу можна легко скласти, а чотири гумові торцеві накладки дозволяють столу спиратися на підлогу, перебуваючи у вертикальному положенні.
- Ігрове поле із загартованого скла товщиною 5 мм. Білі лінії на зеленому тлі нанесені методом шовкографії, відтворюючи футбольне поле.
- Наскрізні хромовані сталеві штанги Ø16 мм. Якість використовуваних матеріалів збільшує товщину на 2,2 мм для запобігання вигину штанг і збереження ідеальної форми протягом тривалого часу.
- Кінці штанг закриті пластиковими накладками для підвищення безпеки.
- Штанги виступають із корпусу на протилежній стороні ручки відповідно до міжнародного стандарту.
- Стальні підшипники всередині пластикових фіксаторів, що кріплять штанги до корпусу, значно підвищують швидкість гри, знижуючи навантаження на зап'ястя.
- Легко забивати голи, завдяки воротарю, що обертається на 360°, і особливій схемі гравців: 1 воротар - 2 захисники - 5 півзахисників - 3 нападники.
- Фігурки гравців міцні та довговічні, виготовлені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік за воротами.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою пластикових лічильників із кубиками.
- В комплекті 10 білих пластикових м'ячів.
- Всі поверхні покриті матеріалом, який можна мити, спрощуючи очищення столу.
- Упаковка з міцним захистом всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929898 |
| Вага в упаковці | 70 кг |
| Тип | Настільний футбол |
| Вік | Від 14 років |
| Габарити упаковки | 150 x 80 x 34 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 10 м'ячів |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Назва | Настільний футбол Garlando Champion (CHAMPULVS) |
| Особливості | Складані ніжки |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Розміри | 144 х 120 х 88 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 30499 |
| Штрихкод | 8029975224206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 999 ₴






