ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Довжина спинки: 75,0 cm Ширина спинки: 27,5 cm Довжина сидіння: 28,5 cm Ширина сидіння: 27,5 cm Загальна довжина: 156,0 cm Загальна ширина: 128,5 cm Загальна висота: 109,0 cm Висота до верху стійок: 99,0 cm Ширина між стійками: 59,0 cm Кут нахилу спинки:TAK, 4 рівні Висота в горизонтальному положенні: 52,5 cm Максимальна вага користувача: 110,0 kg Максимальна вага штанги: 80,0 kg Максимальне навантаження на ноги: 35,0 kg Максимальне навантаження бокових захватів: 25,0 kg У КОМПЛЕКТІ: Лавка Інструкція по встановленню Набір ключів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Країна виробник | Польща |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 109 см |
| Довжина | 156 см |
| Ширина | 129 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴






