-4%

Лавка універсальна для штанги 7FIT L310 + парта Скотта
4 699 ₴
4 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7FL310
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лавка мультифункціональна під штангу 7FIT L310 + парта Скотта ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: вага лавки 22 кг вага користувача: до 100 кг довжина: 170 см ширина 120 см довжина спинки: 77 см ширина спинки: 30 см довжина сидіння: 30 см ширина сидіння: 33 см відстань між стояками: 65 см 2 блокади для штанги на стояках максимальна вага навантаження на стояки 100 кг, на ноги 50 кг У комплекті: - Лавка з партою Скотта - Інструкція по встановленню
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neo-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 22 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Система навантаження | Вільна вага |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴







