-8%

Лавка 7F L310 + Штанга + гантелі 72 кг.
8 399 ₴
7 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: NS72L310
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо Вам набір штанга загальною вагою 72 кг. + гантелі + професійна лавка 7F L310:
В комплект входить:
Гриф гантельний з гайками - 2 шт. довжина 45 см., діаметр 30 мм., вага - 1 кг.
Гриф для штанги з гайками - 1 шт. довжина 180 см., діаметр 28 мм., вага - 10 кг.
Диск для гантелей та штанги 10 кг. - 2 шт
Диск для гантелей та штанги 5 кг. - 4 шт
Диск для гантелей та штанги 2.5 кг. - 8 шт
Лавка професійна під штангу 7F L310
Характеристики лавки:
Лавка призначений для spini, грудей, рук і ніг
- Регульований кут нахилу спинки (3 варіанти)
- Регульована ручка (3 варіанти)
- Регулювання по висоті (3 варіанти)
- Розміри у зібраному вигляді: 157 х 120 х 110 см (Д х Ш х В)
- Розміри у вертикальному стані: 65 х 120 х 160 см (Д х Ш х В)
- Тримачі вантажів - завтовшки 2,5 см і завдовжки 19 см
- Розміри коробки: 114 х 42 х 15 см
- Вага нетто: 21 кг
- Вага брутто: 23 кг
- Максимальні навантаження - 170 кг
У комплекті:
- Інструкція по встановленню
- Набір ключів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neo Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 157 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 CМ. |
| Замки | Гайка |
| Максимальна вага користувача | 150 |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 699 ₴








