
Крісло на колесах сіре + біле Bonro B-531 велике сидіння з екошкіри, легке збирання, газліфт
1 506 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42300044
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло на колесах сіре + біле Bonro B-531 велике сидіння з екошкіри, легке збирання, газліфт
Стильний офісний стілець Bonro B-531 призначений для пристрою робочого місця персоналу, а також може бути встановлений у будинку. Металева опора та хрестовина виготовляються з хромованої сталі, під сидінням встановлений механізм регулювання висоти посадки. Суцільне сидіння і спинка виготовлені з поліпропілену, обшиті велюром.
Особливості:
- Спинка виготовлена з міцного пластику.
- Зручне велике сидіння з екошкіри
- Регулювання висоти сидіння
- Інструкція та інструменти входять до комплекту
- Легке складання
Технічні характеристики:
- Категорія товару: офісне крісло
- Матеріал: поліпропілен, екошкіри
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Амортизатор: газліфт
- Загальна висота: макс. 77 см, хв 67 см
- Висота сидіння: мін. 35 см, макс. 45 см
- Глибина сидіння: 36 см
- Ширина сидіння: 47 см

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Світло-сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 36 см |
| Ширина спинки | 32 см |
| Висота спинки | 41 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Колір каркасу | Хром |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Газліфт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 506 ₴










