
Письмовий стіл металевий лофт Bonro 267 (100 х 50 х 75 см) міцний, стійкий, легко збирається
1 439 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42800032
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл металевий лофт Bonro 267 (100 х 50 х 75 см) міцний, стійкий, легко збирається
Стіл Bonro виконаний у стилі лофт. Стіл стійкий, тому на ньому можна розмістити комп'ютер, монітор, комплект колонок або ноутбук, принтер, настільну лампу, книги та зошити. Робити домашню роботу або вчитися віддалено за столом, не виходячи з власного будинку, набагато ефективніше, ніж це робити на ліжку. Те саме стосується віддаленої роботи або інших видів діяльності, в яких робочий стіл полегшить вам завдання.
Особливості:
- порошкове фарбування
- металевий каркас
- стабільна конструкція
- легке складання
Характеристики:
- Виробник: Bonro
- Гарантія: 12 місяців
- Матеріал: ДСП, метал
- Розміри: 100 х 50 х 75 см (ширина х глибина х висота)
- Вага: 11,3 кг
- Максимальне навантаження на стільницю: 50 кг
- Товар для самостійного складання
Виріб можна комбінувати з іншими меблями з цієї колекції, яка ідеально виглядатиме разом.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 11.3 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1000 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 75 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
| Опори | метал |
| Каркас | Сталь |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 439 ₴











