
Крісло офісне для керівника АКЛАС Валенсія Soft EX MB Чорне з натуральної шкіри та дерева до 120 кг
23 860 ₴
20 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00005305
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло офісне для керівника АКЛАС Валенсія Soft EX MB Чорне з натуральної шкіри та дерева до 120 кг
Крісло АКЛАС Валенсія Soft EX MB Чорний (LC-A) - абсолютно нова модель вже популярних крісел Валенсія, яка стане відмінним доповненням будь-якого робочого місця. Завдяки своїй розкоші, стилю, комфорту і презентабельності, воно буде гармонійно поєднуватися як із класичним інтер'єром, в якому переважають меблі під дерево, так і в просторому сучасному офісі, виконаному в стилі модерн. Крісло відповідає всім основним принципам ергономіки, що дозволить завжди бути в гарному настрої і тонусі. Втома, болі в спині, затерпла шия - про це все ви забудете з даними кріслом. На думку наших клієнтів - ця модель, одна з найбільш вдалих з серії Валенсія. Лаконічний елегантний оригінальний силует в поєднанні зі стильним дизайном, бездоганна ергономіка, високотехнологічні компоненти і матеріали - ось складові успіху крісла.
Дизайн. Модель поєднує в собі вишуканий, добре продуманий дизайн з високою якістю. Рельєфна ергономічна спинка, яскраво виражений поперековий валик, інтегрований підголовник, зона грудного відділу і специфічної форми сидіння створюють максимальний рівень комфорту. Дана модель відрізняється збільшеною висотою спинки і наявністю потрійної подушки на сидінні і спинці, що робить її привабливою і зручною для людей високого та вище середнього зросту, а також для любителів дуже м'яких і комфортних крісел.
Оббивка. Валенсія Soft, як і годиться представницькому типу крісла для керівника, має гідне вбрання з натуральної шкіри. Напівматове покриття натуральної шкіри класу Lux в залежності від освітлення, переливається, і навіть трішки змінює свій відтінок. Шкіра - бездоганний високоякісний матеріал для ідеального офісного крісла, вона приємна на дотик, еластична і міцна.
Механізми. Крісло обладнане надійним і сучасним помічником - мультиблоком, який має широкі функціональні можливості. Хитання з режимом підвищеної комфортності за кілька хвилин дозволяє зняти навантаження з хребта і швидко повернути робочий стан. Залишилося тільки зафіксувати вибране вами положення спинки і сидіння, відрегулювати крісло під свою вагу, і зі свіжими силами підкорювати нові вершини. Ще одним незамінним механізмом є газлифт. Він дає можливість встановити оптимальну висоту крісла під ваш зріст так, щоб відчувати себе максимально зручно.
Підлокітники. Елегантний вигин дерев'яних підлокітників даної моделі з м'якими накладками з матеріалу оббивки, порадують своєю ергономічною формою, і гармонійно доповнять красу крісла. Вони допоможуть позбавити шию, хребет і руки від зайвого навантаження і подарують додатковий комфорт.
Хрестовина. Для необхідної стійкості, у офісного крісла Валенсія Soft міцна металева хрестовина з роликами (для мобільності), що витримує вагу до 120 кг. Металева основа прихована під натуральним деревом, краса якого, завдяки надійному і довговічному лаковому покриттю, не один рік буде служити вам.
Особливості. Крісло обладнане потрійною подушкою на сидінні та спинці, інтегрованим типом підголівника, спеціально збільшеною висотою спинки для людей високого та трохи вище середнього зросту. Режим гойдання Валенсія Soft дозволить зняти напругу і розім'яти затерплу спину. Ви відчуєте максимум зручностей під час роботи і відпочинку, адже це крісло дійсно надійне і супер комфортне.
Тип
Крісла керівника, Комп'ютерні крісла
Розташування
Для офісу
Розмір паковання, Д/Ш/В
110/45/65
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Стиль
Класичний
Оббивка
Кожа
Розміри
Глибина, см
70
Висота, см
119-129
Ширина, см
68
Глибина сидіння, см
50
Висота сидіння, см
48-58
Ширина сидіння, см
56
Висота спинки, см
75
Висота підлокітників, см
68-78
Розмір основи, см
D-70

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Дерево
Матеріал каркаса спинки
Дерево
Матеріал підлокітників
Дерево, Шкіра
Колір підлокітників
Деревний
Матеріал основи
Дерево
Колір основи
Деревний
Матеріал коліщаток
Пластикові
Технічне обладнання
Функція гойдання
Гойдання з фіксацією в 5 положеннях
Механізм
Мультиблок
Регулювання
Жорсткість гойдання, Висота сидіння
Максимальне навантаження за вагою, кг
120
Максимальний рост, см
від 181 до 200 см
Висота спинки
Висока спинка
М'якість спинки
Суперм'яка
Поперекова підтримка
Ергономічні
М'якість сидіння
Суперм'який
Тип основи
Хрестовина з роликами
Тип підлокітників
Нерегульовані
Тип підголівника
Нерегульований

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 68 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Висота з урахуванням спинки | 129 см |
| Висота посадкової частини крісла | 58 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | дерево |
| Хрестовина | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | натуральна шкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 56 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 56 см |
| Висота спинки | 75 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Особливості | <! [CDATA_Механізм мультиблок; Підголівник; Підлокітники]> |
| Тип | <! [CDATA_Крісла для керівників]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Корпус | <! [CDATA_Метал із дерев'яними накладками]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[68-78]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 48-58 см; Ширина: 56 см; Глубина: 50]]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 75 см; Ширина: 50]]> |
| Висота крісла | <![CDATA[119-129]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
| Регулювання | <![CDATA [Висота сидіння; Кут нахилу спинки; Жорсткість гойдання]> |
| Основа | <! [CDATA_Крестина з роликами]> |
| Оббивка | <![CDATA[Кожа]]> |
- Ціна: 20 400 ₴






