-25%

Крісло АКЛАС Прима PL HR ANF Синє
6 645 ₴
4 999 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 12 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 129 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 40 см |
| Глибина крісла | 63 см |
| Ширина крісла | 60 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 77 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Aklas | Киев |
| Висота крісла | 128-140 |
| Висота підлокітників | 64-69 |
| Додаткові характеристики | Хрестовина: пластик з накладками-протекторами<br/> Підлокітники: пластик<br/> Поперекова підтримка<br/> Підголівник<br/> Комфортне гойдання<br/> Колеса: пластикові<br/> Максимальне навантаження: 120 кг<br/> Вага: 12 кг |
| Корпус | пластик |
| Оббивка | Тканина<br/> Сітка |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Особливості | Механізм аніфікс<br/> Підголівник<br/> Підлокітники |
| Розмір спинки | Висота: 77 см<br/> Ширина: 47 |
| Розміри сидіння | Висота: 51-63 см<br/> Ширина: 47 см |
| Регулювання | Висота сидіння<br/> Жорсткість гойдання<br/> Підлокітники |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Крісла для персоналу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴










