-25%

Крісло АКЛАС Сетіф CH ANF Коричневе
8 554 ₴
6 380 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 20 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 126 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Глибина крісла | 72 см |
| Ширина крісла | 63 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 77 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Ширина спинки | 52 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Aklas | Киев |
| Висота крісла | 114-124 |
| Висота підлокітників | 66-76 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Хрестовина: метал із хромованим покриттям<br/> Підлокітники: метал із хромованим покриттям<br/> Поперековий валик<br/> Інтегрований підголівник<br/> Комфортне гойдання<br/> Колеса: прогумовані<br/> Максимальне навантаження: 120 кг<br/> Вага: 20 кг |
| Корпус | метал |
| Оббивка | Екошкіра |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Особливості | Механізм аніфікс<br/> Підголівник<br/> Підлокітники |
| Підлокітник | метал |
| Розмір спинки | Висота: 72 см<br/> Ширина: 53 |
| Розміри сидіння | Висота: 46-56 см<br/> Ширина: 53 см |
| Регулювання | Висота сидіння<br/> Жорсткість гойдання |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Крісла для керівників |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 380 ₴








