-31%

Крісло офісне на коліщатках АКЛАС Гілмор CH TILT Червоне з підлокітниками навантаження до 120 кг
3 627 ₴
2 499 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 12 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 53 см |
| Висота з урахуванням спинки | 118 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Ширина крісла | 62 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 68 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Підлокітник | пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Aklas | Киев |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴




