-23%

Крісло АКЛАС Атлант MP (XY-7147) Зелене
7 093 ₴
5 490 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота посадкової частини крісла | 48 см |
| Висота з урахуванням спинки | 119 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 38 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Ширина крісла | 71 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 75 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 55 см |
| Ширина спинки | 55 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Висота крісла | <![CDATA[109-119]]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[58-68]]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Крестина: пластик; Підлокітники: пластик із м'якими накладками; Підголівник; Комфортне гойдання; Колеса: прогумовані; Максимальне навантаження: 120 кг; Вага: 20 кг]]> |
| Корпус | <! [CDATA_Пластик]> |
| Основа | <! [CDATA_Крестина з роликами]> |
| Особливості | <! [CDATA_Механізм Тілт; Підголівник; Підлокітники]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 75 см;]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 38-48 см; Ширина: 55 см; Глубина: 50]]> |
| Регулювання | <![CDATA [Висота сидіння; Жорсткість гойдання]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
| Тип | <! [CDATA_Крісла для керівників]> |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 490 ₴






