
Стіл Bo-Camp Harlem 46x46 cm Black (1404325) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
1 632 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS302106
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний і функціональний приставний столик Bo-Camp Harlem чудово підійде для приватного будинку, саду чи відпочинку на природі. Він має складний каркас, а стільницю можна використати як тацю для сервірування. Стіл покритий поршковою фарбою, стійкою до появи подряпин, що надійно захищає його від корозії. В складеному вигляді Bo-Camp Harlem дуже компактний і легко поміститься в багажник автомобіля, за шафою чи під диваном.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 15
- Матеріал каркаса: сталь
- Матеріал конструкції: сталь
- Висота стільниці, см: 50
- Розміри стільниці, см: 46x46
- Розміри в складеному вигляді, см: 56x50х3
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Black (чорний)
Особливості конструкції:
- Можна використовувати як стіл або піднос.
- Витримує навантаження до 15 кг.
- Порошкова фарба стійка до появи подряпин.
- Стіл складається дуже компактно, швидко і зручно.
Комплектація:
- Стільниця - 1 шт;
- Ніжки розкладні - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 500x460х460
- Розміри в упаковці, мм: 560х500х30
- Вага без упаковки, кг: 1.70
- Вага в упаковці, кг: 1.90
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1.90 |
| Вага (кг) | 1.70 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 50 см |
| Гарантія | 24 мес. |
| Габарити в упаковці | 560х500х30 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Стільниця - 1 шт; Ніжки складні - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Матеріал конструкції | Сталь |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад місто <unk> Для дому <unk> Для офісу |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 500х460х460 мм |
| Розміри стільниці | 46x46 см |
| Ціна | 1182 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 632 ₴





