
Офісний стілець-крісло на коліщатках Comfort black комп'ютерне кресно чорного кольору
2 990 ₴
1 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: C12COMFBL
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Офісний стілець-крісло на коліщатках Comfort black
Офісне крісло Comfort C012 обшите високоякісною тканиною(сіткою), що дозволяє комфортно працювати чи відпочивати в ньому як влітку так і взимку. Завдяки регулюванню висоти підійде людині будь-якого зростання. Міцні ролики легко пересуваються по поверхні підлоги, не пошкоджуючи її. Механізм "TILT" дає можливість відхиляти спинку та фіксувати її в такому положенні.
Характеристики:
Довжина сидіння: 47 см
Ширина сидіння: 47 см
Висота спинки: 50 см
Ширина спинки: 42 см
Ширина між підлокітниками 45 см
Висота мін. ― макс. сидіння : 42 см, 52 см
Матеріал: міцна тканина-сітка, через яку циркулює повітря
Підлокітники: пластик
Ніжка: стальова, хромована.
Вага користувача: до 120 кг
Можливість регулювання висоти
Механізм TILT дає можливість регулювати нахил крісла та блокувати його у прямому положенні
Міцні ролики, які не пошкоджують поверхні підлоги
Подушки виконані з високоякісної піни T35 (35 кг/м3)
Монтаж позику 10-15 хвилин
Вага нетто: 10 кг
Вага брутто: 11 кг
Виміри в упаковці: довж.62 x шир.22,5 x віс.56 см

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
Переваги



Ми рекомендуємо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Колір | Чорний |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 11 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 102 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Глибина крісла | 45 см |
| Ширина крісла | 50 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 50 см |
| Глибина сидіння | 45 см |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Ширина спинки | 42 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Висота сидіння стільця | 43 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 93 |
| Глибина стільця | 47 см |
| Наявність відкидного конференц-стільники | Немає |
| Основа стільця (база) | полози |
| Підлокітник | 2 (шт.) |
| Ширина стільця | 57.5 см |
- Ціна: 1 990 ₴










