-29%

Офісний стілець-крісло на коліщатках чорного кольору Prestige
3 399 ₴
2 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00000350
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У ВАС ПИТАННЯ ПО ТОВАРУ? БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ +380981332974 +380995102142
Офісний стілець Prestige
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:- вага користувача 130 кг макс.
- вага нетто: 10,0 кг
- довжина сидіння: 47 см
- ширина сидіння: 47 см
- висота спинки: 66 см
- ширина спинки: 44 см
- висота сидіння: мінімум/макс 40-50 см
- гарантія 24 місяців

Доброго часу доби, ми раді бачити Вас в інтернет магазині for-fit
Виберіть дану модель або натисніть на кнопку
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВЕСЬ КАТАЛОГ
щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывы
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Колір | Чорний |
| Наявність відкидного конференц-стільники | Немає |
| Основа стільця (база) | полози |
| Підлокітник | 2 (шт.) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота сидіння стільця | 40 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 116 |
| Глибина стільця | 50 см |
| Ширина стільця | 47 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴

















