
Офісне крісло на коліщатках чорного кольору Prestige Pro стілець комп'ютерний оббивка екокожа до 150 кг
3 399 ₴
2 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308217546
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Офісне крісло на коліщатках чорного кольору Prestige Pro

Характеристики:
- Загальна глибина - 60 см
- Загальна ширина - 65 см
- Вага крісла - 10,5 кг
- Вага з упаковкою - 12 кг
- Макс. висота / мін. висота - 118 см/ 108 см
- Висота підлокітника хв./макс. від землі - 65 см/75 см
- Довжина по спинці - 68 см
- Ширина спинки - 44 см
- Довжина сидіння - 50 див.
- Ширина сидіння - 50 див.
- Товщина сидіння - 5 див.
- Довжина підлокітника (частина рукоятки) - 34 см
- Ширина підлокітника (захватна частина) - 5 см
- Рамна конструкція - сталь, пластик
- Оббивка - екошкіра, сітка
- Регулювання підлокітника - немає
- Механізм TLT (нахил з функцією блокування у вертикальному положенні)
- Максимальне навантаження - 150 кг
- Колеса - ПУ
- Діаметр колеса - 48 мм
- Розміри коробки - 76 х 20 х 58 см
- Висота сидіння внизу - 46 см
- Висота сидіння зверху - 56 см

Офісний стілець Prestige Pro
Сучасне крісло оснащене підлокітниками і регулятором висоти, що ідеально підійде для будь-якого офісного приміщення. Спинка моделі Prestige Pro являє собою поєднання високоякісних елементів з еко-шкіри та міцної сітки, що забезпечує достатню циркуляцію повітря. Широка ергономічна спинка сидіння забезпечує зручну підтримку хребта, а поворотна підставка забезпечує повну свободу рухів. Крім того, завдяки механізму «TILT» ви можете встановити крісло в положення «колиска» або зафіксувати його у вертикальному положенні.

Ергономічний дизайн
При роботі за столом форма крісла є одним з найбільш важливих факторів, що визначають комфорт користувача. Модель Prestige Pro була розроблена таким чином, щоб ви могли прийняти правильне положення сидячи. Правильно профільована спинка підтримує шию і спину по всій довжині, знижуючи ризик виникнення болю.

Механізм нахилу
Перевагою цієї моделі є інноваційний механізм TILT, який дозволяє нахилити спинку спинки і розслабити, повернути або заблокувати крісло у вертикальному положенні. Вибирайте потрібний товар і насолоджуйтеся зручністю роботи!

Регулювання висоти
Завдяки цій функції ви можете легко налаштувати параметри крісла у відповідності з вашими індивідуальними потребами. Ви можете встановити висоту стільця в одну мить, використовуючи домкрат пневматичний, розташований під сидінням. Загальна висота моделі Prestige Pro в найвищій позиції становить 113,5 см, а найнижчою - 104,5 див.

Зручні підлокітники
Ваші руки також потребують відпочинку під час тривалого сидіння за столом. Саме тому модель Prestige Pro оснащена ергономічними підлокітниками, які підвищують комфорт користувача.

Поворотна база
Сталева ніжка з п'ятьма ручками створює стійку основу стільця. Гумові колеса з поліуретану забезпечують плавний рух в будь-якому напрямку і запобігають подряпини на землі.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Колір | Чорний |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 10.5 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 118 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Ширина крісла | 65 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 60 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 44 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість коліщаток | 105 шт. |
| Основа стільця (база) | Коліщатка |
- Ціна: 2 399 ₴











