
Бігова доріжка електрична складна FitLogic T15 для будинку і спортзалу з навантаженням до 120 кг лучшая цена с быстрой доставкой
35 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: T15
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Бігова доріжка електрична складна FitLogic T15
Бігова доріжка FitLogic Т15. Популярна модель «T15» повертається в новому образі. Зберігши свої значні технічні параметри, доріжка FitLogic T15, залишилася вірна своєму лаконічному стилю і цілком відповідає спортивному дрес-коду.
- У цій доріжці вдалося поєднати всі переваги тренажера для домашнього використання за доступною ціною, без найменшого збитку для його функціоналу.
- Серце доріжки - це її двигун. Потужний мотор постійного струму номінальною потужністю 3 кінські сили, дозволяє розвивати максимальну швидкість 18 кілометрів на годину, тим самим створюючи оптимальні передумови для інтенсивного кардіо-тренування.
- Завжди дотримуйтеся основних правил техніки безпеки.
- Починаючи заняття, закріпіть на собі кліпсу аварійної зупинки.
- Перед запуском двигуна стати обома ногами на профіль рами, даючи можливість бігові полотну почати рух, після чого обережно перейдіть безпосередньо на бігове полотно.
- Почніть тренування з повільного кроку, поступово додаючи швидкість і переходячи на більш інтенсивний біг. - Комфортні заняття бігом забезпечують відразу кілька елементів конструкції, об'єднані в єдину систему.
- Насамперед, це конструкція самої рами, що забезпечує стабільне положення доріжки і розрахована на користувачів з масою тіла до 120 кг.
- Корпус з високоякісного МДФ має товщину 16 міліметрів і закріплений на сталевій рамі через систему амортизації Dual-Cushion System - це новітня система амортизації, яка максимально захищає суглоби від ударних навантажень, робить біг м'яким і комфортним, забезпечуючи прекрасну звукоізоляцію і захищаючи саму конструкцію доріжки.
- Багатошарове зносостійке бігове полотно має оптимальні для кроку, так і для бігу розміри: довжину 140 і ширину 48 сантиметрів.
- Зміна нахилу бігового полотна здійснюється за допомогою електричного приводу. Встановлюючи значення кута від 0 до 15 відсотків, ви варіюєте свої тренування, опрацьовуючи різні цільові зони, а збільшуючи інтенсивність занять - ефективно спалюєте калорії.
- Бігова доріжка FitLogic T15 має консоль управління, в яку встановлено 5-ти дюймовий LCD дисплей з блакитний підсвічуванням на який виводяться: швидкість, час, дистанція, кут нахилу, калорії і пульс. Під екраном органічно вписалася аудіосистема з вбудованими динаміками і входом для підключення телефону або аудіоплеєра. А для абсолютного комфорту користувача, в консоль вбудований вентилятор. Праворуч і ліворуч від дисплея розташовані місткі ніші для особистих речей.
- В програмному модулі 64 тренувальні програми. Займайтеся всією родиною. Програми встановлені для 8 різних цілей тренувань з 8-ма рівнями інтенсивності для кожного профілю. Для відстеження результатів фітнес-тести допоможуть визначити відсоток вмісту жиру в організмі, інтенсивність обміну речовин, і індекс маси тіла.
- В цілому консоль дуже зручна в управлінні, все розташовано на своїх місцях і звичне розташування швидких кнопок керування швидкістю і кутом нахилу також не є винятком.
- Ергономічні лінії консолі плавно переходять в бічні поручні, на яких розташовані датчики вимірювання пульсу і додаткові кнопки управління доріжкою. Швидкість і кут нахилу ви без праці зможете налаштувати, не відволікаючись на основні параметри управління.
- Гідравлічна складна система, яка вже стала класичною, успішно застосована в даній конструкції і забезпечує легке розкладання тренажера в робоче положення.
- Шасі бігової доріжки забезпечено транспортувальних колесами для зручності її переміщення.
Продуктивність і комфорт мають вирішальне значення для обладнання домашнього використання, так бігова доріжка FitLogic T15 поєднує в собі різні продумані функції, які можуть вам знадобитися при виконанні вправ, так і для зберігання тренажера у вашому домі.
Модель T15, виконана в кращих традиціях всієї лінійки FitLogic з використанням тільки якісних матеріалів, чудово збалансована по комплектації, подарує вам відчуття використання професійного кардіо обладнання в домашніх умовах!

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FitLogic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 64 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина полотна | 140 см |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Потужність двигуна, л. с | 2,6 - 3 |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 48 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 138 см |
| Довжина | 184 см |
| Ширина | 76 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Sporttop | Киев |
- Ціна: 35 900 ₴











