
Дошка для прасування Colombo Atlantic Geometric (A180L01W) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой лучшая
3 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 930550
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дошка для прасування Colombo Atlantic Geometric (A180L01W) - це практична модель з сучасним дизайном. Завдяки їй ваш одяг завжди буде виглядати ідеально. Робоча поверхня розміру XL забезпечить легке прасування, навіть великих речей. Регулювання по висоті з автоматичною фіксацією дозволяє знайти оптимальне положення для зручного використання. Модель має сітчасту металеву основу для більш ефективної роботи парових прасок та запобігання утворенню конденсату. Дошка виготовлена з високоякісних матеріалів, які стійкі до впливу високої температури.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 171 x 46 x 9 см.
- Розміри в робочому положенні - 163 x 95 x 46 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 130 x 44 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 8,1 кг.
- Регулювання по висоті в 6 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під парогенератор.
- Отвори для плічок.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Чохол має мольтонову підкладку.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø35 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Тип | Дошка для прасування |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930550 |
| Вага в упаковці | 8,6 кг |
| Габарити упаковки | 174 х 51 х 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | З візерунком |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски <br /> Підставка для парогенератора <br /> Регулювання по висоті <br /> Основа з металевою сіткою |
| Розмір | 163 x 95 x 46 см |
| Розміри поверхні для прасування | 130 x 44 см |
| Розміри у складеному вигляді | 171 x 46 x 9 см |
| Колір | Blue |
| Штрихкод | 8003186055507 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴





