
Сумка-візок Rolser Com MF 8 Black Tube Kaki (COH012-1005) найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні лучшая цена с быстрой
6 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 930278
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Ласкаво просимо в майбутнє! COM8 - нова концепція візка з найсучаснішим дизайном, повністю чорною конструкцією, з використанням найбільш інноваційних матеріалів. Алюмінієвий складаний візок оснащений двома великими колесами, має футуристичний колір та дизайн. Він допоможе Вам з будь-яким видом транспортування невеликих вантажів. Ідеально підходить для транспортування речей на пляж, продуктів з магазину, речам до спортзали тощо. Колеса легко знімаються, що дає змогу компактно зберігати та переносити візок. Велика сумка має подвійну внутрішню кишеню та задню кишеню на блискавці. Сучасна сумка-візок Rolser Com MF 8 Black Tube Kaki (COH012-1005) стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або на ринок за продуктами.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Рама візка виготовлена з чорного анодованого алюмінію, що дозволяє транспортувати вантаж вагою до 50 кг.
- Великі колеса на підшипниках дозволяють долати різні перешкоди та легше котити сумку-візок.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум з-під коліс.
- Розміри сумки-візка без коліс - 47 х 11 х 108,5 см.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930278 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Матеріал | Polyester |
| Об'єм | 53 л |
| Особливості | Складана |
| Розміри | 47,5 х 42 х 101 см |
| Розміри в складеному вигляді | 47,5 х 23 х 108,5 см |
| Розміри сумки без шасі | 33 x 24 x 67 см |
| Тип | Сумки-візки |
| Колір | Kaki |
| Штрихкод | 8420812991860 |
- Ціна: 6 599 ₴










