Годинник проекційний Technoline WT536 Black (WT536) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкой по
2 142 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS301196
Годинник проекційний Technoline WT536 Black (WT536) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкой поГотово до відправки
2 142 ₴
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник проекційний Technoline WT536 Black (WT536)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.400 |
| Вага (кг) | 0.185 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Індикація | Години, Дата, День тижня, Місяць, Температура, Хвилини |
| Колір проекції | Червоний |
| Колір циферблата | Чорний |
| Комплект постачання | Годинник; Блок живлення; Батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт; Інструкція на українській мові; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Механізм | Електронний |
| Призначення | В дитячу|В кухню|В офіс|В спальню|У вітальню|Універсальні |
| Розміри | 147 х 42 х 92 мм |
| Розміри в упаковці | 160 х 105 х 95 мм |
| Розміри циферблата | 85 x 45 мм |
| Тип | Годинник настільний|Годинник проекційний |
| Тип циферблата | Електронний |
| Точність ходу | +/- 1 сек в 1 млн років |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Будильник|Годинник|Датчик кімнатної температури|Календар|Регулювання яскравості проекції|Термометр |
| Колір | Чорний |
| Штрихкод | 4029665005362 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 142 ₴

