Таймер кухонний Technoline KT100 Magnetic White (KT100) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкой
684 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS301200
Таймер кухонний Technoline KT100 Magnetic White (KT100) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкойГотово до відправки
684 ₴
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Таймер кухонний Technoline KT100 Magnetic White (KT100)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.046 |
| Вага (кг) | 0.025 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Діапазон часу | до 100 хвилин |
| Комплект постачання | Таймер; Батарейка LR43 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість незалежних таймерів | 1 |
| Наявність | В наявності |
| Особливості | З елементами живлення у комплекті, Магніт для фіксації, Секундомір (таймер прямого відліку), Функція пам'яті |
| Розміри | 87х46х12 мм |
| Розміри в упаковці | 110х60х25 мм |
| Розміри дисплея | 22x8 мм |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Тип | Цифрові |
| Штрихкод | 4029665011004 |
| Елементи живлення | Батарейка LR43 1.5V х 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684 ₴

