
Стілець обідній на ніжках Лофт АКЛАС Брі EX Білий, пластиковий для кухні, кафе та ресторанів до 100 кг
1 890 ₴
- Немає в наявності
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стілець обідній на ніжках Лофт АКЛАС Брі EX Білий, пластиковий для кухні, кафе та ресторанів до 100 кг
Стілець АКЛАС Брі EX Білий - це стильний стілець з ефектом полігональності. Зручне ергономічне сидіння з монолітного пластику подарує спині комфортну підтримку. Простота і практичність, якість і надійність - головні плюси цієї моделі. Максимальне навантаження по вазі складає 200 кг. Стілець відмінно підійде для домашньої кухні, вітальні, дачі, відмінно впишеться в інтер'єр кафе, бару чи літнього майданчика.
Дизайн. Сучасний футуристичний дизайн. Пластик і дерево гармонійно доповнюють один одного. Такі стільці часто можна побачити в сучасних дизайнах в стилі лофт, мінімалізм та еклектика.
Оббивка. Сидіння виготовлено з товстостінного армованого пластику. Спеціальні добавки роблять пластик міцнішим і захищають його від впливу ультрафіолету. Ця модель представлена в двох кольорах: білому і червоному.
Підстава. 4 точені ніжки виготовлені з натурального дерева, покритого захисним лаковим покриттям. Між собою і до сидіння ніжки кріпляться за допомогою спеціальних металевих прутів, пофарбованих в чорний колір, і болтових з'єднань. Для захисту підлогового покриття ніжки стільця оснащені захисними пластиковими заглушками.
Особливості. Оригінальна полігональна форма сидіння, ергономічна посадка. Модель має невеликі габарити, середньої висоти спинку, міцна, стійка, проста в догляді. Оригінальний дизайн стільця роблять його дуже привабливим.
Тип
Стільці кухонні, Стільці для кафе та ресторанів
Розмір паковання, Д/Ш/В
-/-/-
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Стиль
Лофт, Сучасні Скандинавський
Оббивка
Пластик
Розміри
Глибина, см
52
Висота, см
81
Ширина, см
35
Глибина сидіння, см
44
Висота сидіння, см
45
Ширина сидіння, см
35
Висота спинки, см
40
Розмір основи, см
40х39

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Пластик
Матеріал каркаса спинки
Пластик
Матеріал основи
Дерево
Колір основи
Деревний
Технічне обладнання
Максимальне навантаження за вагою, кг
100
Висота спинки
Середня спинка
М'якість спинки
Тверда
М'якість сидіння
Тверде
Тип основи
Ніжки

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Покриття | Без покриття |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір каркасу | Коричневий |
| Колір оббивки | Білий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Висота крісла | <![CDATA[81]]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[нет]]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Ніжки: дерево; Максимальне навантаження: 100 кг; Вага: 8 кг]]> |
| Корпус | <! [CDATA_Пластик]> |
| Основа | <![CDATA[Ножки]]> |
| Особливості | <! [CDATA_Без підлокітників]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 40 см; Ширина:35]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 45 см; Ширина: 35 см; Глубина: 44]]> |
| Регулювання | <![CDATA[нет]]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
- Ціна: 1 890 ₴




