
Стілець обідній (конференційний) на ніжках Бейд CH Білий, пластиковий для кухні, кафе та ресторану до 100 кг
1 768 ₴
- Немає в наявності
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стілець обідній (конференційний) на ніжках Бейд CH Білий, пластиковий для кухні, кафе та ресторану до 100 кг
Стілець АКЛАС Бейд CH Білий - відмінний стілець для облаштування закладів і літніх майданчиків, прийомних, аудиторій для проведення тренінгів та інших подібних приміщень. Дана модель надійна, практична і досить зручна. Стілець Пекін має ергономічне сидіння, надійний і простий в догляді, відмінно виглядає і приємно оновлює інтер'єр.
Дизайн. Стілець має сучасний ергономічний дизайн сидіння і блискучу раму з хромованого металу. Хром відмінно поєднується з глянцевим пластиком, тому в будь-якому кольорі стілець виглядає дуже гідно.
Оббивка. Сидіння виготовлено з товстостінного армованого пластику. Спеціальні добавки роблять пластик міцнішим і захищають його від впливу ультрафіолету. Кольоровий глянцевий пластик відмінно освіжить інтер'єр будь-якого закладу.
Основа. Просто та зі смаком - так можна описати стілець Пекін. В основу рами закладені хромовані трубки круглого перетину. Завдяки хромованому покриттю, виріб виглядає респектабельно і підійде для будь-якого інтер'єру. Крім того, сам хром менше дряпається, що є дуже практичним при багаторазовому використанні крісла. Для захисту підлоги ніжки оснащені пластиковими накладками.
Особливості. Крісло здатне витримувати вагові навантаження до 100 кг. Спинка злегка вигнута, що забезпечує комфортну бічну і поперекову підтримку та зручну посадку. Досить широке сидіння зручне для людей різної комплекції. Передній край сидіння скошений, щоб уберегти судини ніг від пережимания.
Тип
Стільці кухонні, Стільці для кафе та ресторанів, Садові стільці
Розмір паковання, Д/Ш/В
-/-/-
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Стиль
Хай-тек, Сучасні
Оббивка
Пластик
Розміри
Глибина, см
54
Висота, см
86
Ширина, см
46
Глибина сидіння, см
44
Висота сидіння, см
42
Ширина сидіння, см
42
Висота спинки, см
44
Розмір основи, см
46х58

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Пластик
Матеріал каркаса спинки
Пластик
Матеріал основи
Метал
Колір основи
Хром
Технічне обладнання
Максимальне навантаження за вагою, кг
100
Висота спинки
Середня спинка
М'якість спинки
Тверда
М'якість сидіння
Тверде
Тип основи
Ніжки

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Покриття | Без покриття |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір каркасу | Сірий |
| Колір оббивки | Білий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Висота крісла | <![CDATA[86]]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[нет]]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Ніжки: метал; Максимальне навантаження: 100 кг; Вага: 6 кг]]> |
| Корпус | <! [CDATA_Пластик]> |
| Основа | <![CDATA[Ножки]]> |
| Особливості | <! [CDATA_Без підлокітників]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 44 см; Ширина: 42]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 42 см; Ширина: 42 см; Глубина: 44]]> |
| Регулювання | <![CDATA[нет]]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
- Ціна: 1 768 ₴




