
Мат-пазл (Ластівчин хвіст) 62х62х1.2 см MD9035 набір 6 шт. сіро-зелений татами, доянг, будо-мат для дому та спортзалу
1 005 ₴
- Немає в наявності
- Код: К00021989
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мат-пазл MD9035 62*62*1.2cm набір 6 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Будо-мат |
| Матеріал чохла | ПВХ |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 62 см |
| Товщина | 1.2 см |
| Особливості | Розбірна конструкція, Складна конструкція |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005 ₴

