
Воркаут станція з шведською стінкою Hop-Sport HS-1008K для будинку і спортзалу з навантаженням до 150 кг лучшая цена с быстрой
18 388 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308213531
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Воркаут станція з шведською стінкою Hop-Sport HS-1008K
Ві регулярно розвиваєте своє тіло, але заняття в тренажерному залі забирають багато часу і грошей? Універсальна воркаут станція Hop-Sport HS-1008K стані вирішенням цих проблем. Вона суміщає в собі шведську стінку, поперечину, бруси та тренувальну лавку. Всі елементи зйомні, тому ви зможете оптимально укомплектувати її для кожного заняття. Високоякісна сталева рама забезпечує стійкість конструкції та безпеку під час вправ. Це обладнання призначене для монтажу на стіну, завдяки чому воно займає дуже мало місця. Для вашої зручності підлокітники, спинка та крамниця обтягнуті м'яка яким матеріалом та 100% екологічною шкірою.
Основні характеристики:
- розміри: 200 х 70 см
- відстань від стіни: 20 см
- відстань між сходовими поперечинами: 23 см
- профілі сходової рамі: 50 х 50 мм
- профілі поручнів: 35 x 35 мм
- довжина перекладини для підтягування: 99 см
- відстань між рукоятками: 51 см
- розміри опори для spini: 41 х 27 см
- максимальні навантаження: 150 кг
- вага тренажера: 36 кг




Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 36 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Бруси, Турнік, Гімнастична лава |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 20 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Шведська стінка |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 см |
| Ширина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 18 388 ₴











